Home

vėl Poreikyje vidurdienis stalo tenisas lygos tiesiog Trečiadienis Tikėtina

I VIETA IR 3 LYGA | Trakų r. Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio  pagrindinė mokykla
I VIETA IR 3 LYGA | Trakų r. Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinė mokykla

Finišavo 5 mėnesius trukęs Viduklės stalo teniso lygos I sezonas –  Raseiniai TV
Finišavo 5 mėnesius trukęs Viduklės stalo teniso lygos I sezonas – Raseiniai TV

Aukščiausia Lyga | VSTA-Žemaitijos lyga

Lietuvos stalo teniso asociacijos komandų čempionato IV-osios vyrų lygos  V-as turas (Joniškis, 2020-02-08) – Joniškio sporto centras
Lietuvos stalo teniso asociacijos komandų čempionato IV-osios vyrų lygos V-as turas (Joniškis, 2020-02-08) – Joniškio sporto centras

lygos — stalotenisas.lt

Sportas. Startavo Lietuvos stalo teniso II lygos vyrų komandinis stalo  teniso čempionatas. | Širvintų rajono savivaldybė
Sportas. Startavo Lietuvos stalo teniso II lygos vyrų komandinis stalo teniso čempionatas. | Širvintų rajono savivaldybė

Moksleivių pasirodymas stalo teniso lygos žadynėse - Vilniaus Šolomo  Aleichemo ORT gimnazija
Moksleivių pasirodymas stalo teniso lygos žadynėse - Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

Lietuvos stalo tenisininkės Europos tautų lygos turnyre įveikė Graikiją |  Sportas | 15min.lt
Lietuvos stalo tenisininkės Europos tautų lygos turnyre įveikė Graikiją | Sportas | 15min.lt

Lietuvos vyrų ir moterų stalo teniso lygos žaidynių susitikimai Vilniuje –  Geros valios fondas
Lietuvos vyrų ir moterų stalo teniso lygos žaidynių susitikimai Vilniuje – Geros valios fondas

Stalo tenisas - Sostinės stalo teniso klubas Vilniuje, kviečia žaisti,  treniruotis, pramogauti! Leisti laisvalaikį! Suaugusius ir vaikus! - Stalo  tenisas
Stalo tenisas - Sostinės stalo teniso klubas Vilniuje, kviečia žaisti, treniruotis, pramogauti! Leisti laisvalaikį! Suaugusius ir vaikus! - Stalo tenisas

NSK stalo teniso sportininkai iškovojo teisę žaisti aukštesnėje lygoje |  Nemenčinės
NSK stalo teniso sportininkai iškovojo teisę žaisti aukštesnėje lygoje | Nemenčinės

3 LYGA PRIZININKAI — stalotenisas.lt

9 stalas, 3 lyga – LR komandinio stalo teniso 21-22 m. čempionato  pusfinalis ir finalas
9 stalas, 3 lyga – LR komandinio stalo teniso 21-22 m. čempionato pusfinalis ir finalas