fiziškai sąmokslas Jaunesnysis sportas lt tenisas šeimininkė Adaptacija ne

Vieną geriausių metų mačų sužaidęs R.Berankis metė rimtą iššūkį pirmojo  30-uko žaidėjui | Sportas.lt
Vieną geriausių metų mačų sužaidęs R.Berankis metė rimtą iššūkį pirmojo 30-uko žaidėjui | Sportas.lt

Stipriausi Lietuvos teniso klubai – Kaune | Sportas.lt

Tenisas - Teniso naujienos | Sportas.lt

Sportas.lt - Krepšinis | Futbolas | Atletika | Ledo ritulys | Tenisas |  Auto sportas | F-1 | | Sportas.lt
Sportas.lt - Krepšinis | Futbolas | Atletika | Ledo ritulys | Tenisas | Auto sportas | F-1 | | Sportas.lt

Tarp teniso turnyro dalyvių – ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės  gydytojas | Sportas.lt
Tarp teniso turnyro dalyvių – ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės gydytojas | Sportas.lt

R.Berankio skriaudikas Paryžiuje šokiravo teniso pasaulį – eliminavo  antrąją pasaulio raketę | Sportas.lt
R.Berankio skriaudikas Paryžiuje šokiravo teniso pasaulį – eliminavo antrąją pasaulio raketę | Sportas.lt

Teniso subtilybės: nė seto šiemet nelaimėjęs A.Balazsas uždirbo apie 100  tūkst. eurų | Sportas.lt
Teniso subtilybės: nė seto šiemet nelaimėjęs A.Balazsas uždirbo apie 100 tūkst. eurų | Sportas.lt

Tenisas – puikus būdas ugdyti vaikų savarankiškumą ir atsakomybę | Sportas. lt

Teniso namų“ čempionais tapo ir buvę profesionalai, ir savamoksliai |  Sportas.lt
Teniso namų“ čempionais tapo ir buvę profesionalai, ir savamoksliai | Sportas.lt

Tokio dominavimo moterų tenisas dar nematė: I.Swiatek po įspūdingos  pergalės finale vėl tapo pirmąja pasaulio rakete | Sportas.lt
Tokio dominavimo moterų tenisas dar nematė: I.Swiatek po įspūdingos pergalės finale vėl tapo pirmąja pasaulio rakete | Sportas.lt

J.Sinnerio vedama Italijos teniso rinktinė po 47 metų pertraukos iškovojo  Daviso taurę | Sportas.lt
J.Sinnerio vedama Italijos teniso rinktinė po 47 metų pertraukos iškovojo Daviso taurę | Sportas.lt

8 priežastys, kodėl verta pradėti žaisti lauko tenisą jau dabar | Sportas.lt

Daviso taurės mačas Argentinoje R.Berankiui bus vienas iš paskutinių sezono  turnyrų: laukia operacija | Sportas.lt
Daviso taurės mačas Argentinoje R.Berankiui bus vienas iš paskutinių sezono turnyrų: laukia operacija | Sportas.lt