Home

imtynės smeigtukas Praktinis olimpiniu medaliu lentele video perkėlimas mokinys

Lietuva Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių medalių lentelėje užima 59-ąją  vietą
Lietuva Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių medalių lentelėje užima 59-ąją vietą

Olimpinės žaidynės uždarytos: Lietuva kaip ir Šiaurės Korėja liko be medalių  (Medalių lentelė)
Olimpinės žaidynės uždarytos: Lietuva kaip ir Šiaurės Korėja liko be medalių (Medalių lentelė)

1908 m. vasaros olimpinių žaidynių medalių lentelė – Vikipedija

Galutinėje medalių lentelėje – JAV ir Kinijos dominavimas bei rekordiškai  žema Lietuvos vieta | Sportas | 15min.lt
Galutinėje medalių lentelėje – JAV ir Kinijos dominavimas bei rekordiškai žema Lietuvos vieta | Sportas | 15min.lt

Galutinė olimpinių medalių lentelė: norvegai – pirmi, rusai vos pateko į  dešimtuką - Delfi sportas
Galutinė olimpinių medalių lentelė: norvegai – pirmi, rusai vos pateko į dešimtuką - Delfi sportas

Lietuva Europos olimpinio festivalio medalių lentelėje užėmė 23-iąją vietą  - LRT
Lietuva Europos olimpinio festivalio medalių lentelėje užėmė 23-iąją vietą - LRT

Lietuva Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių medalių lentelėje užima 54-ąją  vietą
Lietuva Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių medalių lentelėje užima 54-ąją vietą

Lietuva medalių lentelėje dalijasi 52-54 vietas - Delfi sportas

Tokijo olimpiada užminė mįslę: ar didžiajame sporte tikrai visi lygūs?

Tokijuje išdalinti visi medalių komplektai: lyderių lentelėje – JAV  dominavimas

Lietuva Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių medalių lentelėje - 64-a

Lauros Asadauskaitės triumfas kilstelėjo Lietuvą lentelėje virš daugiau  medalių turinčių šalių | tv3.lt
Lauros Asadauskaitės triumfas kilstelėjo Lietuvą lentelėje virš daugiau medalių turinčių šalių | tv3.lt

Lietuva medalių lentelėje dalijasi 63-68 vietas - Delfi sportas

Olimpinių žaidynių tendencijos: didėja atletų amžiaus vidurkis - LTOK

Lietuva po Rūtos Meilutytės pergalės medalių lentelėje 16 vietoje ir lenkia  olimpiados šeimininkus britus | 15min.lt
Lietuva po Rūtos Meilutytės pergalės medalių lentelėje 16 vietoje ir lenkia olimpiados šeimininkus britus | 15min.lt

Tokijo žaidynių medalių lentelė: atotrūkį pagal iškovotų aukso medalių  skaičių didina kinai - LRT
Tokijo žaidynių medalių lentelė: atotrūkį pagal iškovotų aukso medalių skaičių didina kinai - LRT

1896 m. vasaros olimpinių žaidynių medalių lentelė – Vikipedija

Medalių lentelėje užtikrintai pirmauja Kinija - Delfi sportas

Pekinas 2022 - žiemos Olimpinės žaidynių medalių lentelė | tv3.lt

Medalių lentelė: JAV ir Kinija skiria vis dar toks pats atotrūkis, Lietuva  75-oje vietoje | Sportnews.lt
Medalių lentelė: JAV ir Kinija skiria vis dar toks pats atotrūkis, Lietuva 75-oje vietoje | Sportnews.lt

Pekinas 2022“ : Visa prizininkų pakyla ir galutinė medalių lentelė |  Sportas | 15min.lt
Pekinas 2022“ : Visa prizininkų pakyla ir galutinė medalių lentelė | Sportas | 15min.lt