Home

Melagis Išdavystė Verslininkas lietuvos disko metikai ventiliatorius Specialistas Apsvarstykite

Lietuvos disko metikų premijos – štai kiek uždirbo Alekna ir Gudžius -  Delfi sportas
Lietuvos disko metikų premijos – štai kiek uždirbo Alekna ir Gudžius - Delfi sportas

Andriaus Gudžiaus rezultatas – penktas tarp visų laikų geriausių Lietuvos  disko metikų | Sportas | 15min.lt
Andriaus Gudžiaus rezultatas – penktas tarp visų laikų geriausių Lietuvos disko metikų | Sportas | 15min.lt

Pasaulio čempionate disko metikas A. Gudžius liko be nieko – metė blogiau  nei visada
Pasaulio čempionate disko metikas A. Gudžius liko be nieko – metė blogiau nei visada

Andrius Gudžius – Vikipedija

Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius iškovojo aukso medalį Berlyne —  Pamarys
Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius iškovojo aukso medalį Berlyne — Pamarys

Lietuvos disko metikas Mažvydas Paurys – Europos kurčiųjų disko metimo  čempionas - Sportas24
Lietuvos disko metikas Mažvydas Paurys – Europos kurčiųjų disko metimo čempionas - Sportas24

Lietuvos disko metikų šlovės istorija, kurios gali pavydėti net didžiausios  šalys: 19 medalių – 5 olimpiniai, 8 pasaulio ir 6 iš Europos čempionatų -  LRT
Lietuvos disko metikų šlovės istorija, kurios gali pavydėti net didžiausios šalys: 19 medalių – 5 olimpiniai, 8 pasaulio ir 6 iš Europos čempionatų - LRT

Pasaulio čempionato disko metimo finale – Gudžius ir Mykolas Alekna - LRT

Disko metikas Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo šeštąją  vietą | zmones.lt
Disko metikas Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo šeštąją vietą | zmones.lt

Puošni disko metikų istorija: Lietuvos lengvojoje atletikoje jiems nėra  lygių
Puošni disko metikų istorija: Lietuvos lengvojoje atletikoje jiems nėra lygių

Andrius Gudžius „Deimantinės lygos“ etape Stokholme pranoko Mykolą Alekną  ir pasidabino bronza - Sportas24
Andrius Gudžius „Deimantinės lygos“ etape Stokholme pranoko Mykolą Alekną ir pasidabino bronza - Sportas24

Geriausias visų laikų Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna papildė  "Ateities čempionų" ambasadorių gretas
Geriausias visų laikų Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna papildė "Ateities čempionų" ambasadorių gretas

Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna Pekino olimpinėse žaidynėse  (195672) | News.lt
Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna Pekino olimpinėse žaidynėse (195672) | News.lt

Deimantinėje lygoje“ sekmadienį – ir Alekna, ir Gudžius | tv3.lt

Virgilijus Alekna – Vikipedija

Lietuvos disko metikai - treti >> Sportas.info - Lietuvos sporto veidrodis

Tapo žinoma, kiek tūkstančių eurų užsidirbo sėkmingai pasirodę Lietuvos  disko metikai
Tapo žinoma, kiek tūkstančių eurų užsidirbo sėkmingai pasirodę Lietuvos disko metikai

Disko metikas V. Alekna turnyre Vokietijoje buvo šeštas - Delfi sportas

Perspektyviausias Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius pirmąkart  treniruosis su Virgilijum Alekna | Sportas | 15min.lt
Perspektyviausias Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius pirmąkart treniruosis su Virgilijum Alekna | Sportas | 15min.lt

R. Ubartas apie Lietuvos disko metikus: „Pasiekti du pikus per mėnesį yra  menas“ | Sportland Magazine
R. Ubartas apie Lietuvos disko metikus: „Pasiekti du pikus per mėnesį yra menas“ | Sportland Magazine

Disko metikas A. Gudžius iškovojo pasaulio taurės varžybų Vokietijoje  bronzos medalį - LRT
Disko metikas A. Gudžius iškovojo pasaulio taurės varžybų Vokietijoje bronzos medalį - LRT

Disko metikai apie lietuvių paslaptį ir vietą šalies sporte: akivaizdu, kad  pasiekimais krepšinį lenkiame - LRT
Disko metikai apie lietuvių paslaptį ir vietą šalies sporte: akivaizdu, kad pasiekimais krepšinį lenkiame - LRT