Home

Nuo Anoniminis Siesta disko metikai Pagrindinė gatvė žalia nafta skaitytojas

Disko metikų elitas Palangoje – Mykolas Alekna nepaliko šansų broliui ir  A.Gudžiui | Sportas | 15min.lt
Disko metikų elitas Palangoje – Mykolas Alekna nepaliko šansų broliui ir A.Gudžiui | Sportas | 15min.lt

Pasaulio čempionas Čehas: Alekna – įspūdingo talento ir mes kartu keičiame  disko metimą - LRT
Pasaulio čempionas Čehas: Alekna – įspūdingo talento ir mes kartu keičiame disko metimą - LRT

Lietuva to laukė 12 metų: disko metikas A.Gudžius – pasaulio čempionas! |  Sportas.lt
Lietuva to laukė 12 metų: disko metikas A.Gudžius – pasaulio čempionas! | Sportas.lt

Virgilijus Alekna: Lietuvoje ir ateinančiais metais dominuos disko metikai  | tv3.lt
Virgilijus Alekna: Lietuvoje ir ateinančiais metais dominuos disko metikai | tv3.lt

Jaunieji pasaulio disko metikai: norime būti tokie, kaip V. Alekna | kl.lt

Disko metikai Virgilijus Alekna ir Andrius Gudžius Austrijoje tapo  prizininkais
Disko metikai Virgilijus Alekna ir Andrius Gudžius Austrijoje tapo prizininkais

Intriguojantis disko metikų susitikimas – Čehas pagerino Europos komandinio  čempionato rekordą, Gudžius liko antras - LRT
Intriguojantis disko metikų susitikimas – Čehas pagerino Europos komandinio čempionato rekordą, Gudžius liko antras - LRT

Lietuvos disko metikai ir toliau siaučia – A. Gudžius pasiekė geriausią  pasaulio sezono rezultatą
Lietuvos disko metikai ir toliau siaučia – A. Gudžius pasiekė geriausią pasaulio sezono rezultatą

Lietuvos disko metikai - treti >> Sportas.info - Lietuvos sporto veidrodis

Tapo žinoma, kiek tūkstančių eurų užsidirbo sėkmingai pasirodę Lietuvos disko  metikai
Tapo žinoma, kiek tūkstančių eurų užsidirbo sėkmingai pasirodę Lietuvos disko metikai

Disko metikai apie lietuvių paslaptį ir vietą šalies sporte: akivaizdu, kad  pasiekimais krepšinį lenkiame - LRT
Disko metikai apie lietuvių paslaptį ir vietą šalies sporte: akivaizdu, kad pasiekimais krepšinį lenkiame - LRT

Disko metikas Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo šeštąją  vietą | zmones.lt
Disko metikas Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo šeštąją vietą | zmones.lt

Virgilijus Alekna – Vikipedija

Trys Lietuvos muškietininkai Budapešte – trys disko metikai stos į kovą  pasaulio čempionate - LRT
Trys Lietuvos muškietininkai Budapešte – trys disko metikai stos į kovą pasaulio čempionate - LRT

Lietuvos disko metikų šlovės istorija, kurios gali pavydėti net didžiausios  šalys: 19 medalių – 5 olimpiniai, 8 pasaulio ir 6 iš Europos čempionatų -  LRT
Lietuvos disko metikų šlovės istorija, kurios gali pavydėti net didžiausios šalys: 19 medalių – 5 olimpiniai, 8 pasaulio ir 6 iš Europos čempionatų - LRT

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate kovą dėl medalių tęs du Lietuvos disko  metikai - Delfi sportas
Pasaulio lengvosios atletikos čempionate kovą dėl medalių tęs du Lietuvos disko metikai - Delfi sportas

Medalius atsiėmę disko metikai apie Mykolo Aleknos fenomeną: pasaulyje to  nėra buvę - LRT
Medalius atsiėmę disko metikai apie Mykolo Aleknos fenomeną: pasaulyje to nėra buvę - LRT

Geriausi pasaulio disko metikai varžysis be V.Aleknos | KaunoDiena.lt

Legendinis disko metikas Romas Ubartas už pusę olimpinio medalio dėkingas  žmonai
Legendinis disko metikas Romas Ubartas už pusę olimpinio medalio dėkingas žmonai

Disko metikai Palangoje: A.Gudžius iškovojo pirmąją vietą, Martynas Alekna  – antras | Sportas | 15min.lt
Disko metikai Palangoje: A.Gudžius iškovojo pirmąją vietą, Martynas Alekna – antras | Sportas | 15min.lt

Disko metikas Andrius Gudžius lengvaatlečių turnyre Estijoje buvo ketvirtas  | Sportas | 15min.lt
Disko metikas Andrius Gudžius lengvaatlečių turnyre Estijoje buvo ketvirtas | Sportas | 15min.lt