Home

lengvas loterija Kakadu disko metikė sendriūtė Sumišęs Judėjimas Geografija

Disko metikė Sendriūtė lengvaatlečių turnyre Švedijoje buvo antra | Sportas  | 15min.lt
Disko metikė Sendriūtė lengvaatlečių turnyre Švedijoje buvo antra | Sportas | 15min.lt

Disko metikė Z.Sendriūtė „Deimantinės lygos“ varžybose – šešta | kl.lt

Disko metikė Zinaida Sendriūtė po pusmečio Londono olimpiados įskaitoje  pakilo į aštuntą vietą | Sportas | 15min.lt
Disko metikė Zinaida Sendriūtė po pusmečio Londono olimpiados įskaitoje pakilo į aštuntą vietą | Sportas | 15min.lt

Disko metikė Z. Sendriūtė Europos čempionate – šešta - LRT

Disko metikė V. Sendriūtė pasaulio jaunių lengvosios atletikos čempionate  Ukrainoje liko 24-ta
Disko metikė V. Sendriūtė pasaulio jaunių lengvosios atletikos čempionate Ukrainoje liko 24-ta

Disko metikė Zinaida Sendriūtė: olimpiečiu netampama vos spragtelėjus  pirštais | tv3.lt
Disko metikė Zinaida Sendriūtė: olimpiečiu netampama vos spragtelėjus pirštais | tv3.lt

Disko metikė Z. Sendriūtė – Rio de Žaneiro olimpiados finale - Delfi sportas

Disko metikė Z. Sendriūtė „Deimantinės lygos“ varžybose Monake - penkta

Disko metikė Z.Sendriūtė finaliniame „Deimantinės lygos“ etape užėmė  septintą vietą (papildyta) | Sportas.lt
Disko metikė Z.Sendriūtė finaliniame „Deimantinės lygos“ etape užėmė septintą vietą (papildyta) | Sportas.lt

Pasaulio čempionate disko metikė Z. Sendriūtė prasibrovė į finalą

Disko metikė Zinaida Sendriūtė pateko į olimpinių žaidynių finalą

IAAF „Deimantinės lygos“ turnyre disko metikė Zinaida Sendriūtė buvo  ketvirta | Sportas | 15min.lt
IAAF „Deimantinės lygos“ turnyre disko metikė Zinaida Sendriūtė buvo ketvirta | Sportas | 15min.lt

Disko metikė Zinaida Sendriūtė turnyre Prancūzijoje buvo šešta | Sportas |  15min.lt
Disko metikė Zinaida Sendriūtė turnyre Prancūzijoje buvo šešta | Sportas | 15min.lt

Disko metikė Zinaida Sendriūtė olimpinėse žaidynėse - dešimta, olimpine  čempione antrą kartą iš eilės tapo kroatė Sandra Perkovič
Disko metikė Zinaida Sendriūtė olimpinėse žaidynėse - dešimta, olimpine čempione antrą kartą iš eilės tapo kroatė Sandra Perkovič

Disko metikė Z. Sendriūtė pasaulio čempionate liko 9-a - LRT

Disko metikė Zinaida Sendriūtė pateko į finalą - Verslo žinios

Disko metikė Z. Sendriūtė varžybose Šveicarijoje liko paskutinė - Delfi  sportas
Disko metikė Z. Sendriūtė varžybose Šveicarijoje liko paskutinė - Delfi sportas

Skuodo rajone 11-metę dviratininkę mirtinai sužalojusi disko metikė Zinaida  Sendriūtė kitą dieną išvyko į varžybas Latvijoje | 15min.lt
Skuodo rajone 11-metę dviratininkę mirtinai sužalojusi disko metikė Zinaida Sendriūtė kitą dieną išvyko į varžybas Latvijoje | 15min.lt

Disko metikė Z. Sendriūtė pateko į olimpiados finalą | Diena.lt

Zinaida Sendriūtė – Vikipedija

Disko metikė Z. Sendriūtė rimtai pretenduoja į lengvosios atletikos  olimpinių varžybų finalą - LRT
Disko metikė Z. Sendriūtė rimtai pretenduoja į lengvosios atletikos olimpinių varžybų finalą - LRT

Disko metikė Z.Sendriūtė varžysis Londono olimpinių žaidynių finale! |  Sportas.lt
Disko metikė Z.Sendriūtė varžysis Londono olimpinių žaidynių finale! | Sportas.lt

Disko metikė Zinaida Sendriūtė Maroke iškovojo kelialapius ir į pasaulio  čempionatą, ir į olimpiadą | tv3.lt
Disko metikė Zinaida Sendriūtė Maroke iškovojo kelialapius ir į pasaulio čempionatą, ir į olimpiadą | tv3.lt