Home

Išskirtinis sėkmė Šiaurės rytuose boksas siandien per tv Dulkėtas Evakuacija mūšis

LTeam - Indų boksininkas Manojus Kumaras šiandien buvo stipresnis, taip  nusprendė teisėjai. #LTeam2016 narys Evaldas Petrauskas pasirodymą #Rio2016  baigė. Evaldai, ačiū už tai, kad mūsų trispalvė bokso pasaulyje matoma taip  ryškiai. Lietuva
LTeam - Indų boksininkas Manojus Kumaras šiandien buvo stipresnis, taip nusprendė teisėjai. #LTeam2016 narys Evaldas Petrauskas pasirodymą #Rio2016 baigė. Evaldai, ačiū už tai, kad mūsų trispalvė bokso pasaulyje matoma taip ryškiai. Lietuva

SWAT'13 turnyras – šiandien per TV Sport1! – Bushido.lt

Edgaras Trotenskis D. Pozniako jaunimo bokso turnyre iškovojo aukso medalį  - AINA - Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra
Edgaras Trotenskis D. Pozniako jaunimo bokso turnyre iškovojo aukso medalį - AINA - Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra

L. Raibikis: mano bokso pirštinės nedulkės ant vinies | Diena.lt

Boksas - AINA - Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra

Metų geriausieji: boksininkas Edgaras Trotenskis - AINA - Aukštaitijos  internetinė naujienų agentūra
Metų geriausieji: boksininkas Edgaras Trotenskis - AINA - Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra

Pirmąją Dano Pozniako bokso turnyro dieną laimėjo tik vienas lietuvis |  Sportas | 15min.lt
Pirmąją Dano Pozniako bokso turnyro dieną laimėjo tik vienas lietuvis | Sportas | 15min.lt

Boksas Tiesiogiai | Transliacija Gyvai, Online, Live Stream 🖥️

Pagrindinis - Bokso federacija

Kovinio sporto laida “BUŠIDO RINGAS”... - Donatas Simanaitis | Facebook

Lietuvos bokso legendoms padėkota šio sporto meka tituluojamame Kaune |  Sportas | 15min.lt
Lietuvos bokso legendoms padėkota šio sporto meka tituluojamame Kaune | Sportas | 15min.lt

Lietuvos boksininkai nesirodo varžybose kartu su agresoriais – ar pasikeitė  kasdienybė? - LRT
Lietuvos boksininkai nesirodo varžybose kartu su agresoriais – ar pasikeitė kasdienybė? - LRT

Panevėžio sporto centro ugdytiniai V. Karpačiausko bokso turnyre pelnė  prizines vietas
Panevėžio sporto centro ugdytiniai V. Karpačiausko bokso turnyre pelnė prizines vietas

ringas | tv3.lt

Lietuvos bokso čempionate – nauji nugalėtojai ir jausmingas T. Tamašausko  atsisveikinimas
Lietuvos bokso čempionate – nauji nugalėtojai ir jausmingas T. Tamašausko atsisveikinimas

Profesionalaus bokso turnyras „Terminator: The Home Coming“ - Delfi video

Sporto ministrė sveikino pasaulio moterų bokso čempionę G. Stonkutę

Pasaulio bokso čempionato transliacija: kovos E. Petrauskas - Delfi video

Panevėžyje vyksta Lietuvos jaunučių bokso čempionatas

Spektaklis „Boksas“ – ilga kelionė, siekiant parodyti kovos kainą - LRT

Filmų suaugusiems žvaigždė E.Brooke bokso ringe pribaigė socialinių tinklų  įžymybę ir praliejo jos kraują | Sportas.lt
Filmų suaugusiems žvaigždė E.Brooke bokso ringe pribaigė socialinių tinklų įžymybę ir praliejo jos kraują | Sportas.lt

Algirdo Šociko tarptautino bokso turnyro finalas - Delfi video

Lietuvos rinktinė susitiks su danais - Bokso federacija

Lietuvos bokso federacija - 35-tą gimimo dieną šiandien švenčia  daugkartinis Lietuvos čempionas, profesionalas ir Biržų rajono kūno  kultūros ir sporto centro bei bokso klubo ,,Terminator" treneris Virgilijus  Stapulionis!🎂 Lietuvos bokso federacija ...
Lietuvos bokso federacija - 35-tą gimimo dieną šiandien švenčia daugkartinis Lietuvos čempionas, profesionalas ir Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro bei bokso klubo ,,Terminator" treneris Virgilijus Stapulionis!🎂 Lietuvos bokso federacija ...